ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Kantin İşletmecilerine Bilgilendirmelerde Bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, kantin işletmecilerine yeni eğitim öğretim yılı öncesi önemli uyarılarda bulundu.    
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Kantin İşletmecilerine Bilgilendirmelerde Bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, kantin işletmecilerine yeni eğitim öğretim yılı öncesi önemli uyarılarda bulundu. 

Okul kantin işletmecileri ile makamında bir araya gelen Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, okullarımızda öğrencilere ve öğretmenlere sağlıksız gıda ve içecek verilmemesi, çalışan personelin kılık kıyafetlerinin temiz olması, sağlık muayenelerinin düzenli olarak takip edilmesi konularında kantin işletmecilerine bilgilendirmelerde bulundu. 

Okul kantinlerinde satılan gıdaların sağlıklı beslenmeye uygun olması ve hijyen konusuna gereken önemin verilmesini isteyen Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Öğrencilerimizin sağlığı bizim için çok önemli. En değerli varlıklarımız çocuklarımız beslenmelerini okul kantinlerinden sağlıyorlar. Satılan ürünlerin en sağlıklısının ve en kalitelisinin öğrencilerimize sunulması bizim için çok önemli.”dedi. 

Amacımız kantin işletmecilerinin bilinçlenmesi ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı ve kaliteli hizmeti en uygun hijyenik koşullarda almalarını sağlamak diye konuşan Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, okul kantinlerinin önceliğinin çocuklarımıza sağlıklı gıda sunmak olması gerektiğinin önemine vurgu yaparak, kantinlerimizde bu şartların oluşması için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu konuya büyük bir hassasiyet göstereceklerini ve eğitim öğretim yılı boyunca aralıksız olarak kantinleri denetleyeceklerini belirtti.

 Müdürümüz, Kantin İşletmecileri ile Biraraya Geldi.Müdürümüz, Kantin İşletmecileri ile Biraraya Geldi.Müdürümüz, Kantin İşletmecileri ile Biraraya Geldi.Müdürümüz, Kantin İşletmecileri ile Biraraya Geldi.Müdürümüz, Kantin İşletmecileri ile Biraraya Geldi.

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.