ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Mekke´nin Fethi Programına Katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Mekke’nin Fethi nedeniyle Anadolu Gençlik Vakfı Fatsa Şubesinin Fatsa Belediyesi Kültür Sarayında düzenlediği programa katıldı. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Mekke´nin Fethi Programına Katıldı.

Mekke’nin Fethi nedeniyle Anadolu Gençlik Vakfı Fatsa Şubesi tarafından Belediye Kültür Sarayında bir program düzenlendi.

Mekke’nin Fethi programına Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim EROĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem CİNOĞLU, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah UÇAR, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Ethem ÖZTÜRK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil İbrahim BEKYÜREK, Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan AKYOL, Saadet Partisi Fatsa İlçe Başkanı İsmail KOÇAN, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan BAŞ, Giyim Eşyaları Odası Başkanı Cemal PAŞALIOĞLU ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.

İstiklal marşının okunmasıyla başlayan program Somalili Abdiwali Sheikh Ali’nin konuşması, Talha DEMİRBAŞ ve Yavuz Selim GÜNKIZIL’ın Kuran-ı Kerim okumalarının ardından AGD Fatsa Şubesi Başkanı Beytullah Geçtan kurumun faaliyetlerini anlatan bir konuşma yapması ile devam etti.

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Dursun Ali DÜZENLİ’nin Mekke’nin Fethi ile ilgili kısa bir konferans verdiği programda Siyer-i Nebi yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri sunuldu. 

Gecenin son bölümünde içerisinde Umre ziyareti, dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar ve Yavuz Selim öğrenci bursu yer alan çekilişler yapıldı. En büyük hediye olan ve Asil Tur’un sponspor olduğu Umre ziyareti hediyesi Fatsa İmam Hatip Lisesi 11.sınıf öğrencisi Beytullah ÇELEBİ kazandı. Anadolu Gençlik Vakfı Fatsa Şubesi tarafından düzenlenen program Abdullah TEPE tarafından yapılan dua ile sona erdi. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.