ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Toki İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, okullarımızda yürütülen eğitim öğretim çalışmalarını yerinde gözlemlemek için okul ziyaretlerine devam ediyor. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Toki İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL ve Ramazan TÖNGEL ile birlikte Toki İlkokulu- Ortaokulu ziyaret ederek yönetici ve öğretmenlerle biraya geldi. 

Ziyarette, yönetici ve öğretmenlerle toplantı yaparak dilek ve isteklerini dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Her zaman yanınızda olduğumu bilin, her türlü istek ve sorununuz da yanıma gelebilirsiniz. Başarıyı artırmak için yapacağınız çalışmalarda yanınızda olacağımı ve her konuda destekçiniz olacağımı bilmenizi istiyorum” dedi. 

TEOG sınavına az bir süre kaldığını belirterek öğretmenlerden sınava hazırlanan 8. Sınıf öğrencilerine her konuda yardımcı olmalarını, moral ve motivasyonlarını yüksek tutmalarını isteyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Toki İlkokulu-Ortaokulu yönetici ve öğretmenlerine yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledikten sonra okuldan ayrıldı. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.