ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu’nun 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu´nun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 97. Yıldönümü Kutlama Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu’nun 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Onur duyduğumuz bu anlamlı gün, Gazi Mustafa Kemal’in, 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışıyla başlayıp, Cumhuriyetin ilanı ile sonuçlanan Milletimizin  birlik ve beraberlik duygusundan  aldığı güçle hiçbir engel tanımayacağının tüm dünyaya  ilanıdır.

Sevgili Gençler;

Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından sizlere armağan edilen onur duyduğumuz, vatanını canından üstün tutan ecdadımızın verdiği mücadeleler ve büyük fedakârlıklar sonucu kurulan Cumhuriyetimiz, sizlere emanettir. Bu emaneti korumak, daha da yüceltmek, ileri medeniyetler seviyesinin üstüne taşımak için sizler de çok çalışmalısınız. Sizlerin ideallerinin peşinden kararlılıkla giden, vatanını seven, ahlaklı, özgüvenli bireyler olarak yetişmeniz en büyük arzumuzdur. Ülkemizin geleceğinde söz sahibi olmak için özveriyle çalışmaya ve ülkemizi daha parlak yarınlara taşımaya hazır olmalısınız. Sizleri seviyor, sizlere güveniyoruz. 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı´nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

 

 

Ekrem Cinoğlu

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.