ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EKREM CİNOĞLU’NUN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI, YILSONU MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nun 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı, Yılsonu Mesajı
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EKREM CİNOĞLU’NUN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI, YILSONU MESAJI

Karne günü öğrencilerin en önemli günlerinden biridir.İlçemizde bugün yaklaşık 21 bin 972 öğrenci karnelerini alacaklar.Başarılı öğrenciler mutluluklarını aileleri ile paylaşmak için büyük bir heyecan yaşarken, başarı gösteremeyenler büyük bir endişe ve üzüntü içindedirler. Unutmamak gerekir ki başarının tek göstergesi karnedeki notlar değildir. Hiçbir öğrenci başarısız sonuçlar almak, kötü bir karneye sahip olmak istemez. Bizim asıl hedefimiz iyi insanlar, anne ve babalarına hayırlı evlatlar ve mutlu bireyler yetiştirmektir. Bu nedenle her durumda çocuklarımızın yanında olduğumuzu ve onların bizim için çok önemli olduğunu vurgulamamız, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması açısından oldukça önemlidir.

Sevgili öğrenciler;

Dinlenmeniz için ayrılan yaz dönemini mümkün olduğu kadar dinlenerek, sosyal-kültürel etkinliklere katılarak ve bol bol kitap okuyarak, bu arada varsa eksik derslerinizi tamamlamaya çalışarak geçirmeniz, önümüzdeki yılda başarınıza büyük katkı sağlayacaktır. Kapanış diye bir şey yoktur, inanmayın. Bitiş yoktur her şey yeni bir başlangıçtır. Tatilinizi iyi değerlendirin. İnsan farklı bir şeyler yapmakta, yeni bir arkadaşla buluşmakla, sevdiği bir kitabı yanından ayırmamakla ancak ancak dinlenebilir.

Değerli öğretmen arkadaşlarım;

Öğrencilerinizi vatanına, milletine, bayrağına, diline, dinine bağlı Cumhuriyetimizin kurucusu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ilke ve inkılâpları ve Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda yetiştirme çabasında bir yıl boyunca yorulmadan çalıştınız. Sizleri yürekten kutluyor, iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli Veliler;

Hedefimiz öğrencilerimizi milletine sevgiyle bağlı, ahlaklı, insana ve doğaya saygılı, bilgiye ulaşmayı öğrenmiş ve öğrendiklerini hayata geçirebilen ve geleceğe her zaman umutla bakabilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; öğrencilerimize,yönetici ve öğretmenlerimize, velilerimize ve diğer eğitim çalışanlarımıza Yüce Allah’tan sağlık, başarı ve mutluklar diliyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.  

 

           

Ekrem CİNOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü                                                                                                     

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.