ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EKREM CİNOĞLU’NUN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA BAŞLAMA MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EKREM CİNOĞLU’NUN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA BAŞLAMA MESAJI                       
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EKREM CİNOĞLU’NUN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA BAŞLAMA MESAJI

Yeni bir eğitim öğretim yılının başlangıcında, Türkiye´nin aydınlık geleceği olan çocuklarımızı yetiştirecek değerli öğretmenlerimiz ve ülkemizin geleceği çocuklarımızla yeniden birlikte olmanın farklı heyecanı ve gururu içinde, sizleri saygıyla selamlıyorum.

Sevgili Öğrenciler,

Uzun bir tatilden sonra okul hayatınız için yeni bir döneme başlıyorsunuz. Tatilde güzel ve eğlenceli vakit geçirerek dinlenmiş olduğunuzu umuyorum. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı geldi. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu nedenle geleceğimizin güvencesi olan siz öğrencilerimizi, ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli insan gücü özelliklerine uygun olarak yetiştirmek için, tüm imkânlarımızı sizlerin hizmetine sunma çabası içindeyiz. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz. Yeni eğitim-öğretim yılında sizlere başarılar diliyorum.

Saygıdeğer Veliler;

Gözbebeklerimiz çocuklarımızın geleceklerini oluşturabilmeleri için sağlıklı bir eğitim süreci yaşamaları gerekiyor. Bizler çağdaş eğitimin tüm imkânlarını kullanarak en iyi şartlarda eğitim almaları ve iyi yetişmeleri için her türlü çalışmayı yapmaktayız. Bu süreçte sizlere de çok önemli sorumluluklar düşmektedir. Okul ve öğretmenlerle sürekli iletişim içinde olmalı ve çocuğunuzun eğitimini yakından takip etmelisiniz.

Milli eğitim ailesi olarak şunu her zaman biliyoruz ki bu çalışmaların başarıya ulaşması ancak değerli velilerimizin fedakâr emekleri ve sonsuz sabrıyla gerçekleşecektir. Velilerimizi her zaman olduğu gibi okullarımızda, öğretmen ve yöneticilerimizle birlikte işbirliği içinde görmek bizleri mutlu edecektir. Bu şekilde öğrencilerimize, okulun da bir çeşit aile ortamı olduğunu hissettirmiş olacağız.

Değerli Meslektaşlarım;            

Çocuklarımız  hayatımızın en önemli parçalarıdır.   Bu süreçte   en  büyük  iş bizlere  düşmektedir. Bizden  beklenen  onların  üzülmeden,  zora sokmadan  en   küçük   onur kırıcı   bir   davranışa maruz  kalmadan,  onları  en  iyi  şekilde yetiştirmemiz ve emanetleri sahibine emin bir şekilde teslim etmemizdir.  Bunu  yaptığınızdan ve daha iyisini yapma çabanızdan özverili çalışmalarınızdan eminim. Bunun için ben sizlere güveniyorum. Sevgiyle birbirlerimizi kucaklayalım. Bu toprakların ruhuna uygun bir şekilde sevgi tohumları saçalım.

Sizler her zaman yepyeni bir ruh ve heyecanla çocuklarımızın karşısına çıkmakta, onlara öğrenme isteğini aşılayarak yarınlara hazırlamak için çaba sarf etmektesiniz. Bizlerin sorumluluğu çok fazla. Buna bağlı olarak bizlerden beklentilerde çok büyük. Biz bütün bu beklentileri karşılamak için çok çalışmak zorundayız. Çünkü ülkemizin geleceği siz değerli meslektaşlarımızın fedakârca çalışmalarına bağlıdır.    

Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, 2014-2015 eğitim öğretim yılının Ülkemiz ve Fatsa İlçemiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor,

Saygılar sunuyorum.                         

 

 

                                                                                                                                             Ekrem CİNOĞLU 

                                                                                                                                    Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

                                                                                                                                                              

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.