ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nun Kurban Bayramı Mesajı

  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EKREM CİNOĞLU´NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nun Kurban Bayramı Mesajı

Milli birlik beraberliğimizi, sevgi ve dostluk bağlarımızı güçlendiren, iyilik ve yardımlaşma duygularının en üst düzeyde yaşandığı Kurban Bayramını kutlamanın heyecanını, sevincini, coşkusunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. 

Bayramlar, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel yaşandığı, ailelerin, akrabaların dost ve arkadaşların bir araya geldiği, komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin pekiştiği, dostluk duygularının güçlendiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu çok özel günlerdir. 

Bu duygu ve düşüncelerle hep bir arada huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, değerli yönetici ve öğretmen arkadaşlarımın, genel idari ve yardımcı hizmetler sınıfındaki tüm personelimizin, sevgili öğrencilerimizin ve kıymetli velilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularla kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu günlerin Milletimize, Ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.

 

                                                                                                                                                          Ekrem CİNOĞLU

                                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.