ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu´nun "30 Ağustos Zafer Bayramı" Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu´nun "30 Ağustos Zafer Bayramı" Kutlama Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu´nun "30 Ağustos Zafer Bayramı" Kutlama Mesajı

Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde kazanılan, yüce milletimizin ve kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin gücünü tüm dünyaya gösteren, şanlı 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 94’cü yıldönümünü gururla kutluyoruz. 

30 Ağustos destanı, istiklâl mücadelemizin dünyaya emsal bir zaferle taçlandığı gündür. Bu eşsiz zaferin ardında, yokluk ve imkânsızlıklar içinde bulunan aziz milletimizin bağımsızlık aşkı, kahraman ordumuzun fedakârlığı vardır. Bize miras bırakılan bu aziz vatanın bekası ve selameti için bugünün önemini idrak etmek zorundayız. 

Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırıları yapanlar, asla kötü emellerine ulaşamayacak, kendi tezgâhladıkları kirli oyunlarında boğulacaklardır. Türkiye Cumhuriyeti devleti, Milletiyle bölünmez bir bütündür, Türk Milleti, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde,  sonsuza kadar ilelebet hür ve bağımsız yaşayacaktır.  

Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor. başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, saygılar sunuyorum.

 

Ekrem CİNOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.