ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Sürücüleri Bilgilendirme Toplantısına Katıldı

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Taşımalı Eğitim Öğrencilerimizi taşıyan sürücülere yönelik bilgilendirme toplantısına katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Sürücüleri Bilgilendirme Toplantısına Katıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA toplantıda yaptığı konuşmasında: “İlçemizde temel eğitim ve özel eğitimde 2927 öğrenci, 162 araçla bulundukları yerleşim yerlerinden taşıma merkezi okullara günü birlik taşınmaktadır. Öğrencilerin servislere alınırken, güler yüzlü karşılanmasını, servislerde emniyet kemerlerinin takılmasını ve araçlarda kamera bulundurulmasının zorunlu olduğunu söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ayrıca konuşmasında, okul bahçesine kadar öğrencilerin ulaştırılmalarının, servis şoförlerinin sorumluluğunda olduğunu, servis araçlarına öğrenci olmayan kişilerin kesinlikle alınmamasının gerektiği, bu konunun kendileri için çok önemli olduğunu, araçlarda görevli olanların mutlaka yaka kartlarının takılı olması gerektiğini, kış lastiğinin zorunlu olduğunu söyleyerek öğrenci servisi şoförlerimize göstermiş oldukları özverili çalışmadan dolayı teşekkür ederim.” dedi. 

10-10-201710-10-201710-10-201710-10-2017

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.