ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İslamdağ Ortaokulu Öğrencisi İrem KORAZ, “Primo En Kreatif Resim Yarışması”nda Türkiye Birincisi Oldu.

İslamdağ Ortaokulu öğrencileri, Türkiye genelinde gerçekleştirilen resim yarışmasında büyük başarı elde ettiler.    
İslamdağ Ortaokulu Öğrencisi İrem KORAZ, “Primo En Kreatif Resim Yarışması”nda Türkiye Birincisi Oldu.

İslamdağ Ortaokulu öğrencileri, Türkiye genelinde gerçekleştirilen “Primo En Kreatif Resim Çalışması Konulu Yarışması” ile “Monami Çocuk ve Çevre Konulu Pastel Boya Resim Yarışması”nda Türkiye birinciliği başta olmak üzere toplamda 4 madalya kazanarak büyük başarı elde ettiler. 

İslamdağ Ortaokulu’nun başarılı öğrencileri İrem KORAZ, Makbule AKTEN, Berivan AY ve Yusuf KARTAL’ın kazandıkları ödül ve madalyalar, kaymakamlık makamında düzenlenen törenle kendilerine takdim edildi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İslamdağ Ortaokulu Müdürü İbrahim ATİK ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Sevinç MARTA’da ödül töreninde hazır bulundu.  

Başarılı öğrencileri makamında kabul ederek ödül ve madalyalarını takdim eden Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, “Ulusal bir yarışmada ilçemizi başarıyla temsil eden öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.