ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklal Marşı’nı Ezbere En Güzel Okuma Yarışmasının İlçe Birincisi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu Ziyaret Etti.

“İstiklal Marşı’nı Ezbere En Güzel Okuma” yarışmasının İlçe Birincisi Toki Ortaokulu öğrencisi Ecem Banu GÜNGÖR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti.
İstiklal Marşı’nı Ezbere En Güzel Okuma Yarışmasının İlçe Birincisi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu Ziyaret Etti.

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma etkinlikleri kapsamında Ortaokul öğrencileri arasında gerçekleştirilen “İstiklal Marşı’nı Ezbere En Güzel Okuma” yarışmasının İlçe Birincisi Toki Ortaokulu öğrencisi Ecem Banu GÜNGÖR, Okul Müdürü Turgay DİLBER ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti. 

 

“İstiklal Marşı’nı Ezbere En Güzel Okuma” yarışmasına katılan tüm öğrencilerimize, onlara rehberlik eden yönetici ve öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ettiğini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen yarışmanın İlçe birincisi Toki Ortaokulu öğrencisi Ecem Banu GÜNGÖR”ü tebrik ediyorum. Öğrencimizin, Ordu’da yapılacak olan İl Finali’nde ilçemizi gururla temsil edeceğine inanıyorum ve başarılar diliyorum” dedi. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.