ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi.

Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, Avrupa derecesi elde eden sporcuları makamında kabul ederek altınla ödüllendirdi. 
Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi.

Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, Avrupa derecesi elde eden sporcuları makamında kabul ederek altınla ödüllendirdi.  

Antalya’da düzenlenen Avrupa Kulüpler Teakwondo Şampiyonası’nda dereceye giren öğrencilerimiz Merve Nur EERTEPE, Edanur İSTER, Zümrenur KALAYAN ve Gökdeniz KARAKOYUN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ile birlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI’yı makamında ziyaret ettiler.  Ziyarette ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Yüksel ACAR ve Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali YAZGI hazır bulundu.

Avrupa şampiyonasına katılan Fatsaspor Kulübü’nün sporcuları Edanur İSTER Avrupa ikinciliği, Merve Nur ERTEPE, Zümrenur KALAYAN ve Gökdeniz KARAKOYUN ise Avrupa üçüncülüğü derecesini elde ettiler. 

Başarılı dereceler elde eden sporcularla gurur duydukları ifade eden Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, “Önemli olan burada çocuklarımızın spor yapmasıdır. Bu yapılan sporu da tabana yaymak çok önemlidir. Genç çocuklarımızın bir spor dalıyla spor yapması amacımız olmalıdır. Dereceye giren öğrencilerimizi bu anlamda kutlamak istiyorum. Yaptıkları başarılı çalışmalar sonucunda Avrupa dereceleri almaları bizim için onur verici bir durum. Başarılarından dolayı kendilerini kutluyorum” diye konuştu. 

Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, tüm sporcuları altınla ödüllendirdi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.