ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kösebucağı Ortaokulu Öğretmenleri ve Öğrencilerinin Çalışmalarının Yer Aldığı “Umut Kösebucağı” Adlı Okul Gazetesi Yayın Hayatına Devam ediyor.

Kösebucağı Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan “Umut Kösebucağı” adlı okul gazetesi birbirinden renkli konu başlıklarıyla yayın hayatına devam ediyor. 
Kösebucağı Ortaokulu Öğretmenleri ve Öğrencilerinin Çalışmalarının Yer Aldığı “Umut Kösebucağı” Adlı Okul Gazetesi Yayın Hayatına Devam ediyor.

Kösebucağı Ortaokulu Müdürü Saim Sözer ve Müdür Yardımcısı Resul Varol, 2 yıldır yayın hayatına devam eden “Umut Kösebucağı” adlı okul gazetesinin 4. sayısını sunmak için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu´nu makamında ziyaret ettiler. 

Ziyarette, Kösebucağı Ortaokulu Müdürü Saim Sözer ve Müdür Yardımcısı Resul Varol,  “Umut Kösebucağı” adıyla çıkardıkları okul gazetesinin 4. sayısının bir nüshasını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu´na sunarak içeriği hakkında bilgi verdiler. Kösebucağı Ortaokulu yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu’nun kendilerine her türlü konuda yardımcı olduklarını belirterek verdikleri destek için kendisine teşekkür ettiler. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu, Kösebucağı Ortaokulu yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencilerinin çok güzel bir çalışma sonucu ortaya çıkardıkları gazete aracılığı ile okullarının ve Kösebucağı beldesinin tanıtımına büyük katkıda bulunduklarını söyleyerek,  “Emeği bulunan okul yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyor bundan sonra çıkaracakları sayılar için başarılar diliyorum” dedi.

05-01-201605-01-201605-01-201605-01-2016

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.