ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu´nun Öğrencileri Atletizm’de Takım Halinde İl Birincisi Oldu.

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu´nun öğrencileri Ordu’da yapılan okullar arası puanlı atletizm İl birinciliği yarışlarında takım halinde İl Birincisi oldu.
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu´nun Öğrencileri Atletizm’de Takım Halinde İl Birincisi Oldu.

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu´nun öğrencileri Ordu’da yapılan okullar arası puanlı atletizm İl birinciliği yarışlarında takım halinde İl Birincisi oldu. 

Ordu’da düzenlenen okullar arası puanlı atletizm İl birinciliği yarışlarında takım halinde İl Birincisi olan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunun başarılı öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ve İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI’yı makamlarında ziyaret ettiler. 

Ziyaretlerde öğrencilere eşlik eden Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Fatih KÖMÜR, Beden Eğitimi Öğretmeni Meral ÖZTÜRK ve Antrenörleri Halit KOVANCI, ilk ziyaretlerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’na gerçekleştirdiler. 

Öğrencilerimizin son zamanlarda katıldıkları spor müsabakalarında başarılı sonuçlar aldığına dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, sportif başarılarımızda okullarımızda görev yapan Beden Eğitimi öğretmenlerimiz ile antrenörlerimizin büyük emekleri bulunduğunu ifade ederek, “Ordu’da yapılan puanlı atletizm yarışlarında takım halinde il birincisi olan öğrencilerimizi tebrik ediyor, öğrencilerimizi yarışlara hazırlayan Beden Eğitimi öğretmenlerimize ve antrenörlerine teşekkür ediyorum” dedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, öğrencilerimizin ilçemizi ve ilimizi bundan sonraki yarışmalarda da en güzel şekilde temsil ederek büyük başarılar elde edeceklerine inancının tam olduğunu söyleyerek “Trabzon ilinde katılacakları müsabakalarda öğrencilerimize sonsuz başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 

Daha sonra İl Birincisi öğrenciler, Okul Müdürü Fatih KÖMÜR, Beden Eğitimi Öğretmeni Meral ÖZTÜRK ve Antrenörleri Halit KOVANCI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU eşliğinde Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI’yı makamında ziyaret ettiler. 

Takım halinde il birincisi olan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun öğrencilerini makamında kabul eden Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, başarılarından dolayı öğrencileri tek tek tebrik ederek başarılarının devamının diledi. 

Fatsa Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nu ziyaret eden öğrenciler günün anısına şampiyonluk kupasıyla hatıra fotoğraf çektirdiler.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.