ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı İl Birincisi Oldu.

İl Birincisi olan Merkez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı, Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nu ziyaret etti.
Merkez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı İl Birincisi Oldu.

Ordu’da düzenlenen okullar arası masa tenisi müsabakalarında İl Birincisi olan Merkez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı, Okul Müdürü Şinasi KARATAŞ ve Beden Eğitimi Öğretmeni İsa ŞİMŞEK ile birlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler. 

İl Birincisi olan Merkez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı ile gurur duyduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Ordu’da gerçekleştirilen müsabakalarda büyük başarı göstererek İl Birincisi olan öğrencilerimizi tebrik ediyor, onları yetiştiren değerli öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

Masa Tenisinde İl Birincisi olan Merkez Ortaokulunun öğrencileri, Okul Müdürü Şinasi KARATAŞ ve Beden Eğitimi Öğretmeni İsa ŞİMŞEK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU eşliğinde Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI’yı makamında ziyaret ettiler. 

Başarılı sporcuları makamında kabul ederek tek tek tebrik eden Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, öğrencilerin başarısından mutlu olduğunu ifade ederek başarılarının devamını diledi ve öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.