ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez Ortaokulu, Masa Tenisinde Şampiyonluğu Kimseye Bırakmıyor.

Ordu Şampiyonu Merkez Ortaokulu Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımının Başarılı Sporcuları, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti.
Merkez Ortaokulu, Masa Tenisinde Şampiyonluğu Kimseye Bırakmıyor.

Ordu’da düzenlenen okullar arası masa tenisi müsabakalarında İl Birincisi olan Merkez Ortaokulu Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı, Okul Müdürü Şinasi KARATAŞ, Beden Eğitimi Öğretmenleri İsa ŞİMŞEK ve Hakan BAŞARAN ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler. 

Nur Demet TAZE, Dilara ENUCUZ, Sebahat KORKMAZ ve İrem Su YÜRÜK’ten oluşan Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı, Beden Eğitimi öğretmeni Hakan BAŞARAN yönetiminde karşılaştığı bütün rakiplerini birer birer eleyerek Ordu’nun şampiyonu oldular. 

Ziyarette, yarışmayla ilgili bilgi veren Merkez Ortaokulu Müdürü Şinasi KARATAŞ, yaklaşık iki ay önce küçük kızlarda da il birincisi olduklarını ifade ederek bu başarıyı Beden Eğitimi öğretmenlerimizin büyük özveri ve planlı çalışmaları sonucunda yakaladık diye belirttti ve kendilerine verdikleri destek için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´na teşekkür etti.. 

Yıldız Kızlarda İl Birincisi olan Merkez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı ile gurur duyduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Bize bu gururu yaşatan öğrencilerimizi tebrik ediyor, onları yetiştiren değerli öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

Başarılı sporcu öğrencilerle sohbet ederek mutluluklarına ortak olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, bundan sonra katılacakları müsabakalarda sporcu öğrencilere başarılar dileyerek şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğraf çektirdi.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.