ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Marka Değerler Fizibilite Çalışması Ortak Akıl Toplantısına Katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Marka Değerleri Fizibilite Çalışması Ortak Akıl Toplantısına katıldı.
Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Marka Değerler Fizibilite Çalışması Ortak Akıl Toplantısına Katıldı.

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı 2014 yılı Teknik Destek Projeleri çerçevesinde desteklenmeye hak kazanan Fatsa Marka Değerleri Fizibilite Çalışmasının Ortak Akıl Toplantısı yapıldı. 

Fatsa Belediye Kültür Sarayında gerçekleşen toplantıya Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim EROĞLU, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, okul müdürleri ve sivil toplum örgütleri katıldı. 

Programda bir konuşma yapan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ, “Fatsa’yı marka şehir yapmak için Fatsa’mızda marka olarak gördüğümüz değerleri bugün burada birlikte tespit edeceğiz. Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOKA) katkılarıyla Fatsa’mızı gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde tanıtımının yapılacağı bir klip çalışması hazırlayacağız. Dolayısıyla biz bu şehri bir marka yapacaksak ve bu marka şehrin değerlerinin neler olması gerektiğine de sizlerin bilgisine, tecrübesine başvurarak Fatsa deyince akla hangi markalar gelmeli gibi soruların cevabını hep birlikte bugün burada bulmaya çalışacağız” dedi. 

Proje, 2015 yılı DFD programı kapsamında hazırlanacak olan tanıtım filmi ve markalaşma çalışmalarının ön hazırlığı ve Karadeniz bölgesinde başlatılan Turizm Kaynaklı Kalkınma hamlesini destekleyici niteliktedir. Projenin tamamlanması ile Fatsa’da markalaşma potansiyeli olan turizm değerleri tespit edilecek ve tespit edilen marka değerlerinin ulusal ve uluslararası alanda tanıtılması için strateji geliştirilecek. Daha sonra Fatsa’da gerçekleştirilen turizm faaliyetlerinin çeşitlendirilmesi için atılacak adımlar belirlenecek. 

Konuşmaların ardından Fatsa Marka Değerleri Fizibilite Çalışması Ortak Akıl Toplantısına katılan davetliler tarafından Fatsa’nın marka değerlerinin neler olması gerektiği konusunda istişare yapılarak Fatsa’nın marka değerleri belirlendi.  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.