ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Kan Bağışı Kampanyasına Katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kızılay Kulübünün düzenlediği kan bağışı kampanyasına katılarak kampanyaya destek oldu.  
Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Kan Bağışı Kampanyasına Katıldı.

20 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan “Kızılay Haftası” etkinlikleri kapsamında Fatsa Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kızılay Kulübü kan bağışı kampanyası düzenledi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’da Fatsa Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen kan bağışı kampanyasına katılarak kampanyaya destek oldu.   

Kızılay Haftası etkinleri çerçevesinde Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen kan bağışı kampanyasının çok anlamlı olduğunu dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Okulumuzda gerçekleştirdikleri bu kampanya ile çocuklarımıza, basın yoluyla da Fatsa halkına, kan bağışının önemini göstermek için düzenledikleri bu etkinlik ve kampanyaya verdikleri destek için Kızılay Derneği Başkanı Erdi ŞEVKETOĞULLARI ve yönetim kuruluna, okul yönetimine, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, Fatsa Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Ali YAZGI´yı da bu güzel işbirliğinden dolayı tebrik ediyorum” dedi. 

Kan Bağışı Kampanyasında bir açıklama yapan Kızılay Fatsa Şube Başkanı Erdi ŞEVKETOĞLU ise Kızılay Haftasının her yıl 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında kutlandığını belirterek "Kızılaycılık bilincinin oluşturulmasında, Kızılay’ın ulusumuz acısından önemini vurgulamak ve Kızılay’ın karşılıksız sunduğu hizmetlere kamuoyu desteğini sağlamak açısından Kızılay Haftası büyük önem taşımaktadır. Türkiye genelinde faaliyet gösteren Türk Kızılayı Şubeleri ve tüm okullarda çeşitli etkinliklerle kutlanan Kızılay Haftası, Kızılaycılık felsefesi ve temel ilkelerini tanıtmak ve benimsetmek, gerçekleştirdiği yenilikleri ve hedefleri konusunda kamuoyunu bilinçlendirme imkânı sunması açısından önemlidir” diye konuştu. 

Kan bağışı kampanyasına katılımlarından dolayı Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali YAZGI’ya Fatsa Kızılay Derneği Başkanı Erdi ŞEVKETOĞULLARI tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.