ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonu Ziyareti

Eğitimi, okulda geçirdiği zamanla sınırlı saymamak, okul dışında geçirdiği zaman ve ortamlarda da öğrencilere destek olmak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU. Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL ile birlikte Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi kız pansiyonunda kalan öğrencileri ziyaret ettiler.     
Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonu Ziyareti

Eğitimi, okulda geçirdiği zamanla sınırlı saymamak, okul dışında geçirdiği zaman ve ortamlarda da öğrencilere destek olmak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL ile birlikte Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi kız pansiyonunda kalan öğrencileri ziyaret ettiler. Ziyarete Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer YAHŞİ ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Müdürü Tuncay DOĞAN eşlik etti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, ziyarette öğrenci pansiyonunun genel durumu ile pansiyonda kalan öğrenciler hakkında Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonu Müdür Yardımcısı Gülçin KUTLU’dan bilgi aldı. 

Pansiyonda kalan öğrencilerle geleceğin önemi, sınavlara hazırlanma, geldikleri şehirler ve okuldaki ders durumları ile ilgili sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, öğrencilerin istek, arzu ve sorunlarını dinledi. 

Ziyaretimizin amacı denetleme değil, sadece sizinle biraraya gelerek sohbet edip sorunlarınızı dinlemek diye konuşan  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Hem sohbet edelim hem de sorunlarınız varsa dinleyelim ve çözüm yolu bulalım istedik.  Geleceğimiz sizlere emanet, siz ne kadar iyi yetişirseniz bizde geleceğimize daha güvenli bakacağız. Dolayısıyla sizleri gördükçe geleceğe daha güvenli bakıyoruz. Ülkemizde kız çocuklarının okuması için gayretli çalışmalar yapılıyor. Başbakanlık, Milli Eğitim Bakanlığı, Valilik ve Kaymakamlıklar kızlarımızın okuyabilmesi için her türlü imkânları seferber ediyorlar. Böyle ev ortamında sıcak bir yuva ortamı sunan devletimize karşı en önemli vazifeniz çok çalışmak” dedi. 

Karşılaştığınız her türlü sorununuzda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen imkânı çözüm noktasında size sunacağız diyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  pansiyonda kalan öğrencilere derslerinde ve sınavlarında başarı dileklerini iletti.

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.