ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi’nin “Haber Sizsiniz” Adlı Okul Gazetesi İlk Sayısıyla Yayın Hayatına Başladı.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan “Haber Sizsiniz” adlı okul gazetesi birbirinden renkli konu başlıklarıyla yayın hayatına başladı.
Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi’nin “Haber Sizsiniz” Adlı Okul Gazetesi İlk Sayısıyla Yayın Hayatına Başladı.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Müdürü Tuncay Doğan ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Serkan Güngör, “Haber Sizsiniz” adıyla çıkardıkları okul gazetesinin ilk sayısını tanıtmak için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Haber Sizsiniz” adıyla aylık çıkaracakları okul gazetesinin tanıtımını yaparak içeriği hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu’na bilgi veren Okul Müdürü Tuncay Doğan ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Serkan Güngör, Okulumuz öğrencilerine yeni ufuklar açarak ileriye dönük katkıda bulunmak, öğrencilerimize ve velilerimize okuma alışkanlığını kazandırmak. Tüm öğrenci ve velilerimize ulaşabildiğimiz bir okul gazetesi çıkarmanın mutluğunu yaşadıklarını ifade ederek, gazete sayesinde veliler ile ilişkilerin ve diyaloğun artacağını belirttiler. 

Bu tür etkinliklerin tüm okul ve kurumlarımızda yaygınlaşmasının önemini vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Cinoğlu, “Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerinin çok güzel bir çalışma yaparak ortaya çıkardıkları gazete aracılığı ile okullarının tanıtımına katkıda bulunacaklarını söyledi. Bu sayede öğrenci velilerimizin okulda yapılanlardan haberdar olacağını belirterek  “Okul gazetesinin yayın hayatına başlamasında emeği bulunan okul yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyor bundan sonra çıkaracakları sayılar için başarılar diliyorum” dedi.

08-01-2016
08-01-2016

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.