ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Hünerlerini Sahnede Sergilediler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçemizdeki ortaokul öğrencileri arasında “Sahne Sanatları” yarışması yapıldı. 
Öğrencilerimiz Hünerlerini Sahnede Sergilediler.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçemizdeki ortaokul öğrencileri arasında 14 Nisan 2015 Salı günü “Sahne Sanatları” yarışması yapıldı.  

Fatsa Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “Sahne Sanatları” yarışmasına Aslancami Ortaokulu, Büyükata Ortaokulu, Merkez Ortaokulu ve Sakarya Ortaokulu katıldı. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılan “Sahne Sanatları” yarışmasına katılan Aslancami Ortaokulu, Büyükata Ortaokulu, Merkez Ortaokulu ve Sakarya Ortaokulunun öğrencileri büyük cesaret örneği göstererek sahneye çıktılar ve usta tiyatrocuları aratmayacak şekilde en iyi oyun performanslarını ortaya koymaya çalıştılar. 

Jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucunda, “Sesimi Duyan Varmı?” oyunları ile Büyükata Ortaokulu öğrencileri birinci, “Güldür Güldür Şov Ekibi” oyunları ile Merkez Ortaokulu öğrencileri ikinci ve “Mehmet Akif ve İstiklal” oyunları ile Sakarya Ortaokulu öğrencileri ise üçüncü oldu. 

 “Sahne Sanatları” yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eder, yarışmanın amacına ulaşmasında büyük katkıları olan jüri üyeleri ile büyük cesaret örneği göstererek yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize ve onlara rehberlik eden idareci ve öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. 

Ortaokul öğrencileri arasında gerçekleştirilen “Sahne Sanatları” yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı’nda verilecektir.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.