ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Okullar Hayat Olsun Projesi” Kapsamında Gerçekleştirilen Resim Sergisinin Açılışı Törenle Yapıldı.

Sakarya Ortaokulu ve Fatsa Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle “Okullar Hayat Olsun Projesi” kapsamında açılan resim kursuna katılan kursiyerlerin çalışmalarının yer aldığı serginin açılışı törenle yapıldı.
“Okullar Hayat Olsun Projesi” Kapsamında Gerçekleştirilen Resim Sergisinin Açılışı Törenle Yapıldı.

“Okullar Hayat Olsun Projesi” kapsamında Fatsa Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle Fatsa Sakarya Ortaokulu’nda açılan resim kursuna katılan kursiyerlerin eserlerinin sergilendiği resim sergisinin açılışı yapılarak Fatsa halkının beğenisine sunuldu. 

Fatsa Belediyesi Kültür Sarayında gerçekleştirilen resim sergisi açılışına; Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Fatih ERİŞMİŞ, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Ramazan TÖNGEL,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Vahit BÖLEK VE Ramazan AKYOL, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, okul ve kurum müdürleri ile kursiyerler katıldı. 

Resim sergisinin açılışından önce belge töreni düzenlendi. “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında Sakarya Ortaokulu bünyesinde Fatsa Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle açılan resim kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlerin belgeleri protokol tarafından takdim edildi. 

Serginin açılış kurdelesini Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Fatih ERİŞMİŞ, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdür V. Ramazan TÖNGEL, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Vahit BÖLEK serginin açılış kurdelesini kestikten sonra çoğunluğu yağlıboya resimlerden oluşan sergiyi gezerek kurs öğretmenleri Sakarya Ortaokulu Görsel Sanatlar öğretmenleri Ayşe YILMAZ, Ercan ÖZTÜRK ve eserlerin sahibi kursiyerler ile sohbet ederek çalışmaları hakkında bilgi aldılar.  

“Okullar Hayat Olsun Projesi” kapsamında Fatsa Belediye Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilen resim sergisi açılış programı misafirlere sunulan ikram ile sona erdi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.