ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ömer Hüseyin Çağatay Anaokulu Öğrenci Ve Velilerinden “Şanlı Bayrağım” Bayrak Sergisi

Fatsa Ömer Hüseyin Çağatay Anaokulu öğrenci ve velilerinin Değerler Eğitimi Vatanseverlik konusu kapsamında hazırlamış olduğu “Şanlı Bayrağım” bayrak sergisinin açılışı törenle gerçekleştirdi. 
Ömer Hüseyin Çağatay Anaokulu Öğrenci Ve Velilerinden “Şanlı Bayrağım” Bayrak Sergisi

Fatsa Ömer Hüseyin Çağatay Anaokulu öğrenci ve velilerinin Değerler Eğitimi Vatanseverlik konusu kapsamında hazırlamış olduğu “Şanlı Bayrağım” bayrak sergisinin açılışı törenle gerçekleştirdi. 

Ömer Hüseyin Çağatay Anaokulu bahçesinde düzenlenen programa; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, Ramazan TÖNGEL, okul ve kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. 

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Ömer Hüseyin Çağatay Anaokulu Müdürü Asiye KİLİM, "Minik yürekleri hayata hazırlamak için ‘Değerler Eğitimi’ projesine gönül verdik. Değerler Eğitimi ders kitaplarında değil yaşamın tam içinde bir eğitimdir. Ancak değerli insanlar bu değeri yaşayarak değer verdiklerine öğretirler. Okulumuz her ay bir değeri ele almaktadır. Konu ile ilgili kitapçıklar hazırlanıp velilerimize gönderilmekte ve veli katılımı sağlanarak o ay ki değerimiz işlenmektedir. Bugünkü serginin mimarı 144 öğrenci ve velisidir. Farklı teknik ve materyaller kullanarak hazırladıkları bayraklarda büyük emekleri bulunuyor” dedi. 

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak “Değerler Eğitimi” projesine çok büyük önem verdiklerini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,“Ömer Hüseyin Çağatay Anaokulu minik öğrencilerinin ve öğrenci velilerinin Vatanseverlik konusu ile ilgili hazırladıkları eserlerinden oluşan çok güzel ve anlamlı “Şanlı Bayrağım” bayrak sergisinin açılışını gerçekleştirdik. Anaokulu yöneticilerini, öğretmenlerini, öğrencilerini ve velilerini bu değeri bilmek adına yapmış oldukları başarılı çalışmalarından dolayı kutluyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Konuşmaların ardından minik öğrenciler tarafından “Sakarya Şiiri” okundu, ve “Türkiye’m Ront Gösterisi” sunumu gerçekleştirildi.  

Ömer Hüseyin Çağatay Anaokulunun öğrencileri arasında düzenlediği İstiklal Marşı’nın ilk iki kıtasını en güzel okuyan yedi öğrenciye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK ve Ramazan AKYOL tarafından hediyelerinin verilmesinden sonra serginin açılışı yapıldı. 

“Şanlı Bayrağım” bayrak sergisinin açılışı günün anısına hatıra fotoğraf çekimi ve misafirlere sunulan ikram ile son buldu.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.