ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu Milletvekilimiz Sayın İhsan ŞENER, İmam Hatip Ortaokuluna Tahsis Edilen Binada İncelemelerde Bulundu.

AK Parti Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER ve Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ile birlikte İmam Hatip Ortaokulunun yeni binasında incelemelerde bulundu.
Ordu Milletvekilimiz Sayın İhsan ŞENER, İmam Hatip Ortaokuluna Tahsis Edilen Binada İncelemelerde Bulundu.

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Grubu Başkanı Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER ve Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, İmam Hatip Ortaokulunun yeni binasında incelemelerde bulundu. 

İncelemelerde, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem ÖZTÜRK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN, Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Salim ŞAHİN ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Ekrem YARGICI’da hazır bulundu. 

Yeni binanın önünde Ordu Milletvekilimiz Sayın İhsan ŞENER’i karşılayan İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri kendisine çiçek takdim ettiler. Öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla sohbet eden Sayın Milletvekilimiz İhsan ŞENER yeni binanın kendilerine hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak derslerinde başarılar diledi. 

Daha sonra İlçemiz Dolunay Mahallesinde İmam Hatip Ortaokuluna tahsis edilen binada yapılan hazırlık çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın Milletvekilimiz İhsan ŞENER ve Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI’ya, okul binasının durumu ve yapılan çalışmalar hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU bilgi verdi.


Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.