ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, YGS Sınavında Başarılı Olan Fatsa Fen Lisesi öğrencisi Elif Nur HALICI’yı Ödüllendirdi.

Ordu Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, YGS 2015 sınavında Türkiye genelinde ilk 1000’e giren Fatsa Fen Lisesi öğrencisi Elif Nur HALICI’yı ödüllendirdi.
Ordu Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, YGS Sınavında Başarılı Olan Fatsa Fen Lisesi öğrencisi Elif Nur HALICI’yı Ödüllendirdi.

Ordu Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, YGS 2015 sınavında Türkiye genelinde ilk 1000’e giren Fatsa Fen Lisesi öğrencisi Elif Nur HALICI’yı ödüllendirdi.

Fatsa Fen Lisesi öğrencisi Elif Nur HALICI’yı makamında kabul eden Vali İrfan BALKANLIOĞLU, YGS 2015 sınavında ilk 1000’e girme başarısını elde eden öğrencimizi tebrik ederek altınla ödüllendirdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN’ında hazır bulunduğu ödül törenine Fatsa Fen Lisesi Müdürü Şenol YILMAZ ve ilk 1000’e girme başarısı gösteren Fatsa Fen Lisesi öğrencisi Elif Nur HALICI katıldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Vali irfan BALKANLIOĞLU, “Ordu Valiliği görevine geldiğim günden beri eğitime çok önem veriyorum. Sürekli okul müdürleri, öğretmenler ve velilerimizle toplantılar, görüşmeler yapıyoruz. Ordu’nun eğitim seviyesinin yükselmesini istiyoruz. Bu kadar ilgilenmemiz gösterdi ki, Ordu eğitimini 10 basamak yukarı taşıdı. Eğitimin biraz daha üzerine eğilip, öğrenci öğretmen, okul idarecileri ve velileri olayın içine kattığımızda Türkiye’de birinci olmamamız için bir engel yok” diye konuştu.

Ordu’nun eğitime çok önem verdiğine dikkat çeken Vali BALKANLIOĞLU, Ordulu birçok üst düzey insanın bulunduğunu belirterek, ”Bizim yapmamız gereken, çocuklarını bizlere emanet eden velilere karşı beklentilerini boşa ve memleketimizin geleceği açısından da eğitime çok önem vermektir” dedi.

Vali BALKANLIOĞLU, ”Bizim bu ödül verdiğimiz gençler bir çok başarılı öğrencinin arasından en yukarda olanlar. Arzu ederiz ki, daha da yukarda olalım, birinciler çıkaralım. Bütün öğrencilerimizin ümitsizliğe düşmemesi, çalışmaları halinde bu çocuklarımızın seviyelerinde hata daha iyi olacaklarını biliyorum. Bu ödülleri teşvik amaçlı, örnek amaçlı kardeşlerimize ödüllerini verdik, bundan da son derece mutluluk duyuyoruz. Öğrencilerimizin başarılarını devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak YGS 2015 sınavında büyük başarı göstererek Türkiye genelinde ilk 1000’e giren Fatsa Fen Lisesi öğrencisi Elif Nur HALICI’yı, öğretmenlerini ve okul yönetimini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.