ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Öğrencilerimiz Hünerlerini Sahnede Sergiledi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçemizdeki ortaöğretim öğrencileri arasında 12 Mayıs 2015 Salı günü “Sahne Sanatları” yarışması yapıldı. 
Ortaöğretim Öğrencilerimiz Hünerlerini Sahnede Sergiledi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçemizdeki ortaöğretim öğrencileri arasında 12 Mayıs 2015 Salı günü “Sahne Sanatları” yarışması yapıldı.

Fatsa Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen “Sahne Sanatları” yarışmasını İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz vahit BÖLEK ve Ramazan TÖNGEL ile öğretmenler ve öğrenciler izledi.

Yarışmanın jüri üyeliklerini ise Toki Ortaokulu Türkçe öğretmeni Yeşim DEMİR, Büyükata Ortaokulu Türkçe öğretmeni Sevda DEMİR, Sakarya Ortaokulu Türkçe öğretmeni Ozan Ali YILDIZ, Sakarya Ortaokulu Görsel Sanatlar öğretmeni Kemal ALTUNTAŞ ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Bahattin TEPECİK yaptı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılan “Sahne Sanatları” yarışmasına katılan öğrenciler oyunlarını usta tiyatrocuları aratmayacak şekilde sahnede başarılı bir şekilde sergilediler. Yarışmada birinci olabilmek için en iyi oyun performanslarını ortaya koymaya çalışan öğrenciler izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucunda sergiledikleri oyunları ile Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri birinci, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ikinci ve Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri ise üçüncü oldu.

Yarışmada ilk üç dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri 19 Mayıs 2015 Salı akşamı Belediye Kültür Sarayında gerçekleştirilecek olan ses yarışması programında verilecektir.

Sahne Sanatları” yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eder, yarışmanın amacına ulaşmasında büyük katkıları olan jüri üyeleri ile büyük cesaret örneği göstererek yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize ve onlara rehberlik eden öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.