ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Öğrencileri Yararına Kermes Düzenlendi.

Fatsa özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Fatsa Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, öğrencilerinin yaptığı el emeği ürünlerin satışı için kermes düzenledi.
Özel Eğitim Öğrencileri Yararına Kermes Düzenlendi.

Fatsa Sami Yücel Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Fatsa Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Mayıs Yedisi şenliklerinde öğrencilerinin yaptığı el emeği ürünlerin satışı için kermes düzenledi. 

Fatsa Atatürk Parkı’nda açılan kermeste, Fatsa Sami Yücel Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Fatsa Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin el sanatları dersinde yapmış olduğu el emekleri göz nuru çalışmalarının yanı sıra ailelerinin yaptığı yemekler de satışa sunuldu. 

Özel Eğitim Merkezlerinde eğitim öğretim gören özel öğrenciler yararına açılan kermesleri ziyaret ederek destek veren İlçe Milli Eğitim Müdür V. Ramazan TÖNGEL, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK ve Ramazan AKYOL ile Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli, yönetici ve öğretmenlerle sohbet ederek kermesin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiler. 

Okulda öğrencilerle birlikte yapılan çalışmaları sergilediklerini ifade eden Fatsa Sami Yücel Özel Eğitim Uygulama Merkezi ile Fatsa Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin yöneticileri,  “Amacımız hem öğrencilerimizin yaptığı ürünleri sergilemek, hem toplumsal farkındalık oluşturmak hem de bu sergiden maddi bir kazanç sağlayıp okula katkı sağlamak. Engelli çocuklarında bir şeyler yapabileceğini, çocukların bu işleri yaparak kendilerini bir anlamda mutlu hissettiklerini ve onlarında engellerine rağmen aslında birçok şeyi başarabileceklerini göstermek” diye söylediler.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.