ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Öğrencileri Yararına Kermes Düzenlendi.

Fatsa Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin yaptığı el emeği ürünlerin satışı için kermes düzenledi.
Özel Eğitim Öğrencileri Yararına Kermes Düzenlendi.

Fatsa Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Mayıs Yedisi şenliklerinde öğrencilerinin yaptığı el emeği ürünlerin satışı için Fatsa Belediyesi Eceler Eyvanı’nda kermes düzenledi. 

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ramazan Akyol ve AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar’ın açılışını gerçekleştirdiği kermeste, Fatsa Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin el sanatları dersinde yapmış olduğu el emekleri göz nuru çalışmalarının yanı sıra ailelerinin yaptığı yemekler de satışa sunuldu. 

Okulda öğrencilerle birlikte yapılan çalışmaları sergilediklerini ifade eden Fatsa Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Erkan Gün,   “Amacımız hem öğrencilerimizin yaptığı ürünleri sergilemek, hem toplumsal farkındalık oluşturmak hem de bu sergiden maddi bir kazanç sağlayıp okula katkı sağlamak. Engelli çocuklarında bir şeyler yapabileceğini, çocukların bu işleri yaparak kendilerini bir anlamda mutlu hissettiklerini ve onlarında engellerine rağmen aslında birçok şeyi başarabileceklerini göstermek” diye söyledi.

23-05-201623-05-201623-05-201623-05-201623-05-201623-05-2016


 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.