ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Ortaokulu, Badminton Yıldız Kızlar ve Erkekler´de Ordu Şampiyonu

Ordu Şampiyonu olan Sakarya Ortaokulu’nun Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Badminton Takımının başarılı sporcuları, İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamlarında ziyaret ettiler.
Sakarya Ortaokulu, Badminton Yıldız Kızlar ve Erkekler´de Ordu Şampiyonu

Ordu’da yapılan okullar arası Badminton il birinciliği müsabakalarında İl Birincisi olan Sakarya Ortaokulu’nun Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Badminton Takımının sporcuları, Beden Eğitimi Öğretmenleri Şule BİLİCİ, Mustafa BİLİCİ ve Okul Müdürü Cevat ÖZTÜRK ile birlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamlarında ziyaret ettiler. 

İl Birincisi olan Sakarya Ortaokulu Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Badminton Takımları ile gurur duyduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Ordu’da gerçekleştirilen müsabakalarda büyük başarı göstererek İl Birincisi olan öğrencilerimizi tebrik ediyor, onları yetiştiren değerli öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

Badminton’da İl Birincisi olan Sakarya Ortaokulunun; Şura Nur TEZİN, Duygu YÜKSEL, Büşra KURT, Kübra KURT, Melike R. ASLIYÜREK’den oluşan Yıldız Kız Takımı ile Yasin UTMA, Furkan KAŞ, Şevket ÇALIŞ, Yasin ÖKSÜZ, Timunlant FELEK’den oluşan Yıldız Erkek Takımı öğrencileri, Beden Eğitimi Öğretmenleri Şule BİLİCİ, Mustafa BİLİCİ ve Okul Müdürü Cevat ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU eşliğinde Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI’yı makamında ziyaret ettiler. 

Başarılı sporcuları makamında kabul ederek tek tek tebrik eden Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, öğrencilerin başarısından mutlu olduğunu ifade ederek başarılarının devamını diledi ve şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğraf çektirdi.  

Geçtiğimiz yılki şampiyonluklarını bu yılda başarıyla devam ettiren Fatsa Sakarya Ortaokulunun sporcu öğrencileri 23-24-25 Mart 2015 tarihlerinde Sinop İlinde yapılacak olan Grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek olup Anadolu Yıldızları Ligi’nde bulunan Yıldız Kız Badminton Takımı ise grup ve çeyrek final müsabakalarını başarıyla tamamlayaraka 12-13-14 Mart 2015 tarihlerinde Giresun’da yarı final müsabakalarında katılacaklar.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.