ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit ve Merhum Öğretmenlerimiz Mezarları Başında Anıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında ahirete irtihal eden öğretmenlerimiz mezarları başında dualarla ve Kur’an-ı Kerim okunarak anıldı.
Şehit ve Merhum Öğretmenlerimiz Mezarları Başında Anıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında ahrete irtihal eden öğretmenlerimiz mezarları başında dualarla ve Kur’an-ı Kerim okunarak anıldı. 

Mezarlık ziyaretine; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan AKYOL, Ali Rıza Demircan İlkokulu Müdürü Nihat ALTAY, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer YAHŞİ, Fen Lisesi Müdürü Şenol YILMAZ Atatürk İlkokulu Müdürü Ahmet TİKENOĞLU, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Yüksel ACAR,  Büyükata Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali DERE ve Merkez Ortaokulu Müdür Yardımcısı İbrahim KALE katıldı. 

Duygu dolu anların yaşandığı ziyaretlerde, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Yüksel ACAR ve Büyükata Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali DERE tarafından Kur’an-ı Kerim okunarak şehit ve merhum öğretmenlerin ruhlarına hediye edildi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.