ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürlerimiz ve Öğrenciler Sağlıklı Yaşam Yürüdüler.

Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında Fatsa Toplum Sağlığı Merkezi Müdürlüğü tarafından kronik hastalıklarla mücadeleye dikkat çekmek için "Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü" düzenlendi.    
Şube Müdürlerimiz ve Öğrenciler Sağlıklı Yaşam Yürüdüler.

Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında Fatsa Toplum Sağlığı Merkezi Müdürlüğü tarafından kronik hastalıklarla mücadeleye dikkat çekmek için "Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü" düzenlendi. 

Sağlıklı yaşam yürüyüşüne Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem ÖZTÜRK, Fatsa Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Işıl ARALAN,  Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer YAHŞİ,  öğretmenler, sağlık personelleri ve öğrenciler katıldı.  

Fatsa sahilinde gerçekleştirilen yürüyüşte, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ellerinde sağlıklı yaşam ile ilgili mesajlar yazan dövizler taşıyarak konunun önemine dikkat çektiler.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.