ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Kurumları ( Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul ) Zümre Başkanları Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU başkanlığında Fatsa Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda yapıldı.
Temel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Kurumları ( Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul ) Zümre Başkanları Toplantısı, Fatsa Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda yapıldı. 

Toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişİ Oğuz Selim YAZICI, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Celal ACAR ve öğretmenler katıldı. 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantıda, 2013-2014 Eğitim Öğretim yılının genel bir değerlendirmesi yapıldı. 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında ilçemizin eğitimdeki başarısını artırmak için alınması gereken tedbirler görüşüldü.  Eğitim öğretim programlarının uygulanmasında karşılaşılan güçlükler, bunların çözüm yolları ve bu konuda alınması gereken tedbirler tespit edildi. Mesleki eserler ve eğitim öğretim alanındaki yeni gelişmeler İlçe Zümre Başkanları ile paylaşıldı. 

İlçe Zümre Başkanlarına bir konuşma yaparak ilçemizin eğitimdeki başarısını ve kalitesini artırmak için neler yapılması gerektiği hakkında öğretmenlere bilgilendirmelerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, sözlerini “2014-2015 Eğitim Öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, tüm öğretmenlerimize yeni dönemde başarılar diliyorum” diyerek noktaladı.

Temel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı YapıldıTemel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı YapıldıTemel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı YapıldıTemel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı YapıldıTemel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı YapıldıTemel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı YapıldıTemel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı YapıldıTemel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı
Temel Eğitim Kurumları Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı


Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.