ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

2014-2015 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönem TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı) bilgilendirme toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU başkanlığında yapıldı
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

2014-2015 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönem TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı) bilgilendirme toplantısı, 27 Nisan 2015 Pazartesi günü saat 15:30’da Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU başkanlığında yapılan toplantıya Şube Müdürümüz Vahit BÖLEK ve okul müdürleri katıldı.

Ortak sınavlarla ilgili dikkat edilmesi gereken kuralları katılımcılarla paylaşarak önemli hususların altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, sınavda görev alacak öğretmenlerin sınav salonlarında nasıl hareket edeceklerini, sınavlarda uyacakları kuralların mutlaka kendilerine ayrıntılı bir şekilde anlatılması gerektiğini ifade etti.

29-30 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınavı ile ilgili hazırlanan slaytın sunumu yapılarak sınav öncesi, sınav zamanı ve sınav sonrası yapılacak iş ve işlemler hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. 

Toplantı katılımcıların karşılıklı görüş alışverişinde bulunmasıyla sona erdi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.