ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

26-27 Kasım 2014 tarihinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) sistemi ile ilgili bilgilendirme toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU başkanlığında yapıldı.
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

26-27 Kasım 2014 tarihinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) sistemi ile ilgili bilgilendirme toplantısı Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.  

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU başkanlığında yapılan toplantıya Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL ve ilçemizdeki ortaokul müdürleri katıldı. 

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınavı (TEOG) ile ilgili hazırlanan slaydın sunumu yapılarak sınav öncesi, sınav saatleri ve sınav sonrasında alınacak tedbirler, yapılacak işlemler üzerinde duruldu.   

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavının öneminden bahsederek sınavın işleyişi ve uyulması gereken kurallar ile ilgili bilgiler veren Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, toplantıya katılan okul müdürlerinden; sınavda görev alacak öğretmenlere sınav günü neler yapmaları gerektiği, sınav salonlarında nasıl hareket edeceklerini ve sınavlarda uyulması gereken kuralları mutlaka ayrıntılı bir şekilde anlatmalarını istedi. 

İlçemizdeki tüm ortaokulların 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde sınav merkezi olacağını dile getiren Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, sınavların sağlıklı yapılabilmesi için gerekli hassasiyeti göstermemiz gerektiğini ve okulların sınava uygun hale getirilmesini istedi.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.