ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı Yapıldı.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı ilçemizde sorunsuz bir şekilde tamamlandı.
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı Yapıldı.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı ilçemizde sorunsuz bir şekilde tamamlandı. 

Ortak Sınavlardan sorumlu Şube Müdürü Vahit BÖLEK ile birlikte sınav merkezi okulları sınav sabahı ziyaret ederek öğrencilere moral desteğinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Sınav yapılan okullarımızda düzen ve tertibin sağlanması için tüm planlamamızı ve bilgilendirme toplantılarımızı sınav öncesinde gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz sınavlarına sorunsuz bir şekilde girdiler. Sınavlara girecek tüm öğrencilerimize Allah zihin açıklığı versin, kendilerine başarılar diliyorum.” dedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde 8. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavının İki oturum olarak gerçekleştirildiğini ifade ederek, “Öğrencilerimiz birinci oturumda Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden, ikinci oturumda ise T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Fen ve Teknoloji ve Yabancı Dil derslerinden sınava girdiler” diyerek 20 sınav merkezi okulda ve 141 salonda yapılan ortak sınavlarda 620 öğretmenin görev aldığını ve sınavlara 1741 öğrencinin katıldığını söyledi.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.