ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Toki Ortaokulu’nun Konferans Salonu ve Eğitim Sokakları Projesinin Açılışı Törenle Yapıldı.

Toki Ortaokulu Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Eğitim Sokakları Projesi” ile Yeni Yapılan Konferans Salonunun açılışı için tören düzenlendi.    
Toki Ortaokulu’nun Konferans Salonu ve Eğitim Sokakları Projesinin Açılışı Törenle Yapıldı.

Toki Ortaokulu Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Eğitim Sokakları Projesi” ile yeni yapılan konferans Salonunun açılışı için tören düzenlendi.  

Toki Ortaokulunun yenilenen konferans salonunda düzenlenen programa, İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem CİNOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih ERİŞMİŞ, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ, Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN, Fatsa Mal Müdürü Ömer SEZGÜN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, Ramazan TÖNGEL,  okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Eğitim Sokakları Projesi kapsamında okula konferans salonu kazandırdıklarını belirten Toki Ortaokulu Müdürü Turgay DİLBER, “Eğitim öğretime başladığımız yıldan bu zamana kadar gerek akademi başarı gerekse de öğrenci davranışları yönünden birçok proje geliştirdik. Son olarak okulumuz koridorlarını da eğitim öğretim ortamına dahil etmek için Eğitim sokakları Projesini hayata geçirdik. Okulumuz koridorlarına derslerde öğrenilenleri işleyerek görsel olarak öğrencilerimizde farkındalık oluşturduk. Tüm koridorlarımızda sınıflarımızın özelliklerine göre farklı şekillerde donatarak öğrencilerimizin ilgilisine sunduk. Öğrencilerimizin okula daha istekli ve mutlu geldiklerini gördük. Bu da bizim öğrencilerimiz için ne kadar doğru bir çalışma yaptığımızın göstergesidir. Amacımız bu projeyi geliştirerek devam ettirmek. Bu proje sayesinde yılardır hayalini kurduğumuz konferans salonunu Okul Aile Birliği Başkanımız Zeki ALTUNTAŞ’ın katkılarıyla kazandırdık. Kendisine bu hayalimizi gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyorum” dedi.      

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ise “Eğitim sokakları projesi gerçekten önemli bir proje. Eğitim öğretim teknikleri her geçen gün değişiyor. Çağın gereklerine uygun olarak eğitime devam ediyor. Eğitimde bu yenilikleri uyguluyoruz ve önemli projeleri ilçemizde hayata geçiriyoruz. Konferans salonunun okula kazandırılmasında emeği bulunan okul aile biriliği başkanımıza ve eğitim sokakları projesine emek veren okul yöneticilerine, öğretmenlerine ve öğrencilere teşekkür ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 

Programda, konferans salonunun yapılmasında büyük katkıları bulunan Okul Aile Birliği Başkanı Zeki ALTUNTAŞ’a teşekkür plaketi, Eğitim Sokakları Projesine emeği geçen yönetici ve öğretmenlere ise başarı belgesi verildi. 

Konferans salonunun okula kazandırılmasında büyük katkısı bulunan Toki Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Zeki ALTUNTAŞ’a teşekkür plaketini takdim eden İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI,  konferans salonu ile projenin hayırlı olması temennisinde bulunarak emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Öğretmenlerin başarı belgeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih ERİŞMİŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK ve Fatsa Mal Müdürü Ömer SEZGÜN tarafından verilirken Toki Ortaokulu Müdürü Turgay DİLBER’in başarı belgesi ise İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI tarafından verildi.  

Toki Ortaokulu’nda gerçekleştirilen konferans salonu ve “Eğitim Sokakları Projesi” açılış programı misafirlere sunulan ikram ile sona erdi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.