ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trafik Dedektifleri Projesi Kapsamında İlçemizdeki 2. Ve 7. Sınıf Öğrencilerine Seminer Verildi.

Fatsa ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından “Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında ilçemizdeki 2. ve 7. sınıf öğrencilerine seminer verildi.
Trafik Dedektifleri Projesi Kapsamında İlçemizdeki  2.  Ve 7. Sınıf Öğrencilerine Seminer Verildi.

“Karayolu Trafik Güvenliği Strateji ve Eylem Planı” kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İçişleri Bakanlığı (Emniyet Genel Müdürlüğü), Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Polis Eşleri Kaynaştırma-Yardımlaşma Derneği (PEKAY) ile Uluslararası Polis Birliği Türkiye Başkanlığının (İPA) işbirliği ve OPET’in desteğiyle hazırlanan “Trafik Dedektifleri Projesi” ilçemizde uygulanmaya başladı.  

Bu kapsamda, ilçemizdeki 2. ve 7. sınıf öğrencilerine Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ve Tescil ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlilerince başta trafik işaret ve levhaları, emniyet kemeri, araçta güvenli yolculuk ve yaya güvenliği gibi konularda eğitimler veriliyor.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.