ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vatandaşla Buluşma Toplantısı Eğitim alanında Kaymakamımız Mehmet Yapıcı başkanlığında Fatsa Halk Eğitim Merkezi’nde Yapıldı.

11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 14.00’de Kaymakamımız Mehmet Yapıcı başkanlığında eğitim alanında toplantı gerçekleştirildi.
Vatandaşla Buluşma Toplantısı Eğitim alanında Kaymakamımız Mehmet Yapıcı başkanlığında Fatsa Halk Eğitim Merkezi’nde Yapıldı.

Fatsa Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantıya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, resmi ve özel okul müdürleri, muhtarlar ve okul aile birliği başkanları katıldı.

İlçemizdeki eğitimin kalitesini ve başarıyı artırmak için yapılması gereken çalışmalar, öğrencilerin güvenliği, taşımalı eğitim sistemi ile TÜİK istatistiki verilerine göre ilçemizin okuma yazma durumu üzerinde genel bir değerlendirme yapılarak alınacak tedbirler ve yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Vatandaşla Buluşma Toplantısı Eğitim Alanında YapıldI

Fatsa Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, resmi ve özel okul müdürleri, muhtarlar ve okul aile birliği başkanları katıldı.

İlçemizdeki eğitimin kalitesini ve başarıyı artırmak için yapılması gereken çalışmalar, öğrencilerin güvenliği, taşımalı eğitim sistemi ile TÜİK istatistiki verilerine göre ilçemizin okuma yazma durumu üzerinde genel bir değerlendirme yapılarak alınacak tedbirler ve yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu. 13-10-201713-10-201713-10-201713-10-201713-10-201713-10-2017

 

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.