ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yarışmada Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi.

Ekmek israfının önlenmesi ve israfa neden olan kayıpların önüne geçilmesi amacıyla Ordu genelindeki ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon dalalrında yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri törenle verildi. 
Yarışmada Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi.

Ekmek israfının önlenmesi ve israfa neden olan kayıpların önüne geçilmesi amacıyla Ordu genelindeki ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmasına katılarak derece elde eden öğrencilerimizin ödülleri törenle verildi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nun makamında gerçekleştirilen ödül törenine, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, okul müdürleri ve dereceye giren öğrenciler katıldı. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, ekmek israfının önlenmesi çok önemli bir konu ve bu konuda kamuoyunun bilgilendirilmesi amacıyla Ordu genelinde ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında resim, şiir ve kompozisyon dallarında yarışmalar yapıldığını söyledi. Ayrıca ekmek israfının sadece ülkemizde değil dünya üzerinde de büyük bir sorun olduğuna dikkat çekerek tüm insanların bu konuda duyarlı olması gerektiğini dile getirdi. 

Ordu’da yapılan değerlendirmede dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, dereceye giren eserlerin Türkiye genelende yapılacak değerlendirmede İlimizi temsil edeceğini belirtti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nun konuşmasının ardından “Ekmek İsrafının Önlenmesi” konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasına katılan eserlerin Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından oluşturulan komisyonda değerlendirilmesi sonucunda dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. 

İlkokul öğrencileri arasında yapılan resim dalında il birincisi olan Toki ilkokulu öğrencisi Cemre Su TÜRKMEN’in ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU verdi. Ortaokul öğrencileri arasında yapılan şiir dalının il birincisi Ilıca Ortaokulu öğrencisi Öznur ÖZDEMİR’e ödülünü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL verirken, Resim dalında üçüncü sırayı alan Fatsa Dolunay Koleji öğrencisi Nuriye Esra CANATAN ise ödülünü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Vahit BÖLEK’in elinden aldı. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nun makamında gerçekleştirilen ödül töreni hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.