ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
15 Temmuz şehitlerini anma, demokrasi ve Birlik Günü, 1 yıl dönümü anma etkinlikleri münasebeti nedeniyle Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okçuluk müsabakasına programına katıldı
![15 Temmuz şehitlerini anma, demokrasi ve Birlik Günü, 1 yıl dönümü anma etkinlikleri münasebeti nedeniyle Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okçuluk müsabakasına programına katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_07/11183232_GAGA_GOLU_055.jpg)
15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Birlik Günü, 1 yıldönümü anma etkinlikleri münasebetiyle Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü nün düzenlediği Okçuluk programına katıldı.