ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bahçeşehir Koleji Yöneticileri ve Okul Aile Birliği Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın Atinkaya'yı Ziyaret Ettiler.
![Bahçeşehir Koleji Yöneticileri ve Okul Aile Birliği Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın Atinkaya'yı Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/09141156_733ee293930746f082fda35eca47c2e2_1024x576.jpg)
Bahçeşehir Koleji yöneticileri ve okul aile birliği üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya´yı makamında ziyaret ettiler. Eğitim ve Öğretim konularının görüşüldüğü ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti. 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının tüm okullarımız için başarılı bir yıl olması temennisinde bulundu.