ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bizim Yunus'tan, Dünya Dili Türkçeye" Projesi Ekibinden Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran' a Ziyaret 

"2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı" münasebetiyle Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen "Bizim Yunus'tan, Dünya Dili Türkçeye" Projesi ekibi, Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran ve Kaymakam Refiki Ferdi Akgün'ü ziyaret ettiler.

Projede görev alan Müzik Öğretmenlerini temsilen Büyükata Ortaokulu Müzik Öğretmeni Cüneyt Özçelik ve Gazi MTAL Müzik Öğretmeni Deniz Bulacak, Görsel Sanatlar Öğretmenlerini temsilen Büyükata Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Aysel Yılmaz ve Sami Yücel Özel Eğitim Uygulama Okulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Arzu Elbir, projeye desteklerinden dolayı Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran'a teşekkür ederek, "Bizim Yunus" temalı resim hediye ettiler.

Ziyarette öğretmenlere, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya ve İlçe Milli Eğitim Özel Büro Sorumlusu Cemal Şahin eşlik etti.

"Bizim Yunus'tan, Dünya Dili Türkçeye" projesi kapsamında gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek faaliyetler hakkında proje ekibinden bilgiler alan Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran, bu anlamlı projede emeği geçen herkesi tebrik ederek, nazik ziyaretleri ve hediyeleri için misafirlerine teşekkür etti.

08-11-202108-11-202108-11-2021

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.