ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP Mayıs Ayı Etkinliği Yapıldı.
![DÖGEP Mayıs Ayı Etkinliği Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_05/31113224_f5be299a-f30a-4eda-bfaa-f3592af3463d_1024x768.jpg)
2020-2021 Eğitim Öğretim yılı DİKAP (Öğretmen Gelişim Programı) "Öğretmenlerimizin ülkemizdeki tarihi ve kültürel dokuyu yakından tanımaları için gezi, inceleme ve araştırma programları " konulu Mayıs ayı etkinliği, 27 Mayıs 2021 Perşembe günü ilçemiz ve Çamaş ilçesinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin katılımlarıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.