ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP Nisan Ayı Etkinliği Yapıldı.
![DÖGEP Nisan Ayı Etkinliği Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_04/30152117_IMG-20210430-WA0009_1024x768.jpg)
2020-2021 Eğitim Öğretim yılı DİKAP (Öğretmen Gelişim Programı) "Peygamberimizin hayatı derslerinin öğretiminde temel ilkeler, öğretim metotları, materyallerin hazırlanması ve kullanımı https://dem.org.tr/yayin/raporlar/2014/03/hz-peygamberi-nasil-ogretelim" konulu Nisan ayı etkinliği, 30 Nisan 2021 Cuma günü ilçemiz ve Çamaş ilçesinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin katılımlarıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.