ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi atletizm takımı Kaymakamımız Mehmet YAPICI´yı makamında ziyaret etti.

Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi atletizm takımı Kaymakamımız Mehmet YAPICI´yı makamında ziyaret etti.

Artvin´de gerçekleştirilen atletizm yarışlarında grup ikincisi olan Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi atletizm takımının sporcuları, Kaymakamımız Mehmet YAPICI´yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette sporculara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem CİNOĞLU, Okul Müdürü Ali YAZGI ve antrenörleri Murat KAYA eşlik etti.

Okul Müdürü Ali YAZGI, Artvin ilinde yapılan yarışmalarda Kızlarda bölge ikincisi olarak Türkiye Finallerine katılmaya hakkını kazanmıştır. Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atletizm Kros Yarışmalarında Malatya’da yapılacak olan yarışmada ilimizi temsil edecektir” dedi. 03.05.2017 tarihinde Malatya’da yapılacak olan şampiyonaya Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 7 kişilik kız sporcuyla Ordu İlimizi temsil edeceğiz. Dolunay Mesleki Teknik Lisesi sporun her alalarında faaliyete katılmakta ve 580 kişilik okulda 200 öğrenci lisanslı sporcu bulunmaktadır.

Kaymakamımız Mehmet YAPICI,başarılı sporcuları makamında kabul ederek kitap hediye etti. “Öğrencilerimizi ve antrenörlerini tebrik ederek, Türkiye Şampiyonası´nda ilimizi temsil edecek öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi. 

27-02-201727-02-201727-02-2017

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.