ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitime Olumsuz Hava Koşulları Engeli
![Eğitime Olumsuz Hava Koşulları Engeli](/www/images/mansetresim.png)
İlimiz genelinde dün akşam saatlerinde başlayan kuvvetli rüzgar ve fırtına, hasarlara yol açmakta ve hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Meteorolojik verilere göre kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın bugün de devam edeceği anlaşıldığından; Tüm il genelindeki resmi/özel ilk ve orta dereceli bütün okullar, yaşanan hava muhalefeti nedeniyle 16 Ocak 2019 Çarşamba (bugün) Valiliğimiz Kararıyla tatil edilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.