ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Belediyesi ile Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Kompleksi Protokolü İmzalandı

Fatsa Belediyesi ile Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında, Fatsa İlçesinde okuyan ÖNEM öğrencilerine yönelik, Önem Çocuklarının Spor Kompleksini Kullanması Protokolü İmzalandı. Protokol törenine, Fatsa Belediye başkanı, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü ve diğer görevliler katıldı.  İmzalanan protokol gereği, 12 ay boyunca 30 civarında öğrenci, haftanın bir günü rehber öğretmenler eşiliğinde, Spor Kompleksini kullanacaklar ve kompleksin tüm imkanlarından doyasıya ücretsiz olarak faydalanacaklardır. Önem çocuklarımız havuz, fitnes, spor alanları, masa tenisi, satranç vb. alanları kullandıktan sonra, restoranda yemeklerini yiyerek, ziyaretlerini tamamlayacaklardır.   
Fatsa Belediyesi ile Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Kompleksi Protokolü İmzalandı

“FATSA BELEDİYEMİZE ÇOCUKLARIMIZA VERMİŞ OLDUĞU DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”
İmza Protokolü sonrası ilk açıklamayı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, “ Bu imza protokolümüz özellikle Fatsa ilçemizdeki ‘Önem Çocuklar’ dediğimiz çocuklarımız ile birlikte özel eğitime ihtiyaç duyulan çocuklarımızın Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi imkanlarından yararlandırılması konusundadır. Bu projeyi çok önemsiyoruz. Sosyal sorumluluk kapsamında Fatsa Belediyemiz özellikle Milli Eğitim içerisinde tüm okullarımıza, tüm projelerimize destek vermektedir. Bu da çocuklarımızın bireysel gelişimi açısından çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Bakanlığımızın ve Cumhurbaşkanımızın çok önem verdiği eğitim faaliyetleri kapsamında yer alan 2023 vizyonunu incelediğimizde belediyelerimiz eğitimin paydaşı olarak bizim en büyük destekçilerimizden birisi olarak görülüyor. Bu bağlamda bu yıl yapacak olduğunuz proje daha önceki projelerimiz gibi çocuklarımızın hizmetine sunulacak. Çocuklarımız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum ve Fatsa Belediyemize özellikle çocuklarımıza vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.


“EN BÜYÜK KEYİF ALDIĞIM PROJE BU OLACAK”
Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ise yaptığı açıklamada belediye olarak Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir çok ortak projeye imza attıklarını ifade ederek, “Bu projelerden en büyük keyif aldığım proje bu olacak. Şehrimizdeki özel çocuklara güzel bir gün geçirmek için milli eğitim müdürümüz ile protokol imzalıyoruz. Şehrimizdeki özel çocuklar bir yıl boyunca haftanın bir günü ayda bir kere olmak kaydıyla tesisimizin bütün olanaklarından ücretsiz şekilde faydalanacaklar. Belediyeler sadece yol yapmakla mükellef değiller aynı zamanda şehrin sosyal hayatına dokunmakla da mükellef kurumlardır. Biz de bu anlamda da bize bu şansı verdikleri için Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ederiz. Çocuklarımıza keyifli güzel eğlenceli zamanlar diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

14-11-201814-11-201814-11-201814-11-201814-11-201814-11-201814-11-2018

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.