ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Belediyesi ve Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, 19 Mayıs Üniversitesi OMUSEM tarafından Proje Yazma Eğitici Eğitimi Verildi.

Fatsa Belediyesi ve Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, 19 Mayıs Üniversitesi OMUSEM tarafından Proje Yazma Eğitici Eğitimi Verildi.

Türkiye'de milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik rol oynayan birçok kuruluşun paydaşlığıyla düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl Samsun ve İlimiz başta olmak üzere Karadeniz bölgesinde gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda ilçemiz öğretmenlerinin TEKNOFEST, TÜBİTAK, Ulusal ve Uluslararası Hibe Projelerine başvuru sayılarını artırmak, özgün ve kaliteli proje yazabilmelerini sağlamak amacıyla Samsun 19 Mayıs Üniversitesi OMÜSEM tarafından Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli öğretmenlere yönelik, Proje Yazma Eğitimleri verilmektedir.  10-12 Ocak 2022 tarihleri arasında 3 gün Zoom üzerinden, 17-18 Ocak 2022 tarihlerinde yüzyüze devam eden Proje Yazma Eğitici Eğitimi Fatsa Belediyesi ile Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi arasında imzalanan protokol gereği Fatsa Belediyesi tarafından finanse edilmiştir. Proje Yazma Eğitici Eğitimine ilçemizde görev yapan yaklaşık 56 öğretmen katılmıştır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde yüz yüze gerçekleştirilen eğitimlere katılarak, öğretmenlerimize başarı dileklerini iletti. Ayrıca eğitimleri gerçekleştiren 19 Mayıs Üniversitesi personeli ile eğitime verdikleri destekten ötürü Fatsa Belediyesine teşekkür etti.

 

19-01-202219-01-202219-01-202219-01-2022

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.