ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Büyükata Ortaokulu öğrencileri Çanakkale Geçilmez adli tiyatro oyununu sergiledi.

Fatsa Büyükata Ortaokulu öğrencileri Çanakkale Geçilmez adli tiyatro oyununu sergiledi.

Fatsa Büyükata Ortaokulu öğrencilerinin tarafından hazırlanarak, sahnelenen ‘Çanakkale Geçilmez’ adli tiyatro oyunu, izleyicileri hem duygusal anlar yaşattı hem de öğrenciler profesyonel tiyatrocuları aratmayan rolleriyle hayran bıraktı.

Öğrencilerinin sergilediği ‘Çanakkale Geçilmez’ adli tiyatro gösterisine Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim EROĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Beytullah GENÇTAN,  daire ve kurum amirleri, STK temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

 

Tiyatro oyununu değerlendiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA, “Büyükata Ortaokulunuzun, ‘Çanakkale Geçilmez’ konulu tiyatrosu, izlerken kendileri küçük ama yürekleri kocaman, vatan sevgisi ile yoğrulmuş öğrencilerimin harika oyunculukları ayakta alkışlanmayı hak ediyor. Tiyatronun hazırlanmasında emeği geçen, öğretmen, öğrenci, velilerimiz ve okul yöneticilerini tebrik ediyorum” diye konuştu. 


09-05-201709-05-201709-05-201709-05-2017

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.