ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Halk Merkezi tarafından "Engelleri Aşan El Sanatları Sergisi" düzenlendi.

Fatsa Halk Merkezi tarafından "Engelleri Aşan El Sanatları Sergisi" düzenlendi.

Sergide engelli öğrencilerin el emeği göz nuru eserleri sergilendi. Programa Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Beytullah GEÇTAN, Fatsa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nevzat AYDIN, Fatsa Gençlik Merkezi Müdürü Beraat ŞAHİN ve çok sayıda davetli katıldı.

Fatsa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış Semih YAZICI yaptığı açılış konuşmasında, "Her zaman dediğimiz gibi hiçbir engeli ve zorluk, hayata tutunmak için bize sorun çıkarmayacaktır. Fatsa Halk Eğitim Merkezi olarak bu şuur ve istekle, yavrularımıza hem eğitim hem de onların eserlerini sergileme ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. Açılışını yaptığımız sergimizde de evlatlarımızın yapmış oldukları eserleri görünce bizler kadar sizlerde gurur duyacaksınız" dedi.

 

Engelli öğrencilerin yaptıkları eserlerin sergilendiği sergi açılışı öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA,  "Sevgili öğrencilerimizi ve değerli öğretmenimizi çok tebrik ediyorum, gerçekten çok güzel eserler ortaya çıkarmışsınız. Şunu belirtmek isterim ki, bu tür faaliyetler çok önemsediğimiz şeyleridir. Halk Eğitim Merkezimizin sizlere kurs açması ve kurs öğretmenimizin verdiği eğitimle güzel eserler ortaya çıkarmanız, bizlere geleceğe dönük çok büyük umutlar verdi" şeklinde konuştu. Sergi kurdelesinin kesilip serginin gezmesiyle program sona erdi.

 

09-05-201709-05-201709-05-201709-05-201709-05-201709-05-201709-05-2017

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.